Відбулася друга сесія Парламенту старшокласників м. Одеси

Друга сесія Парламенту старшокласників м. Одеси відбулась 20 листопада 2019 року

З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини і 30-річчя Конвенції ООН з прав дитини, в рамках акції «Дитяча сесія» 20 листопада 2019 року у Великій залі Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради (вул. Косовська, 2 Д) відбулася друга урочиста сесія Парламенту старшокласників м. Одеси.

У заході взяли участь 110 членів Парламенту старшокласників м. Одеси, а також педагоги та учні закладів загальної середньої освіти міста.

На сесії були присутні Одеський міський голова Геннадій Труханов, заступник Одеського міського голови Павло Вугельман, депутати Одеської міської ради, голови районних адміністрацій Одеської міської ради, директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич, а також представники структурних підрозділів Одеської міської ради та Молодіжної ради при Одеському міському голові.

На порядку денному другої сесії Парламенту були питання щодо підсумків реалізації учнівських проектів у 2018/2019 навчальному році та затвердження плану роботи Парламенту старшокласників м. Одеси у 2019/2020 навчальному році.

Серед пріоритетних напрямів роботи Парламенту: продовження діяльності щодо захисту соціально вразливих категорій населення, пропаганда здорового способу життя, екологія та озеленення територій міста, культурні та благодійні заходи, волонтерство та багато іншого.

З метою обговорення ідей та побажань учнівської молоді щодо розбудови громади, дружньої до дітей та молоді, цього ж дня для лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти міста – членів Парламенту – були організовані екскурсії до Приморської, Київської, Малиновської та Суворовської районних адміністрацій Одеської міської ради, а також проведені засідання круглих столів за участю голів районних адміністрацій Одеської міської ради.

Лідери учнівського самоврядування також підтримали ініціативу ЮНІСЕФ одягнутися в синє. Символічно «розфарбувавши світ в колір» організації, одеські школярі виступили на підтримку найбідніших та найвразливіших дітей світу.

Парламент є представницьким органом з питань учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. Парламент представляє інтереси учнів своїх закладів освіти та реалізацію проектів благодійної, екологічної, національно-патріотичної, інтелектуальної та творчої спрямованості.

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 01.11.2018 №338 “Про створення Парламенту старшокласників м. Одеси”.

Share this post