Одеські учні знайомились з культурою Німеччини: Мюнхен, Регенсбург, Зальцбург

У рамках проекту з міжнародного обміну школярами та з метою ознайомлення з історією та культурою країни учнівська делегація у супроводі вчителів спеціалізованої школи №35 та гімназії №2 м. Одеси відвідала Федеративну Республіку Німеччину.

Протягом 2 тижнів учні інтенсивно займались німецькою мовою, навчаючись кожного дня по 4 академічні години на мовних курсах «Sprachcaffe».

У місті-побратимі Регенсбург делегація зустрілась з представником відділу освіти та міжнародних зв’язків Анні Шпангель, директором  середньої школи Віллі-Ульфіг Райнером Лаклер, вчителями та учнями школи, які у квітні цього року відвідали Одеську спеціалізовану школу №35.

Після занять учні мали можливість відвідати визначні місця в Мюнхені та Зальцбурзі.

Під час екскурсій, які проводились німецькою мовою, учні побували у кафедральному соборі Cв. Діви Марії та у храмі Св. Петра, відвідали площу Одеонплац із залом Полководців «Фельдхеррнхалле», Національний оперний театр та на Марієнплатц, головній площі Мюнхена. На Марієнплатц учні  прослухали бій курантів, який супроводжувався невеликою виставою фігурок на годиннику. Ця лялькова вистава показує турнір лицарів та танець бочарів.

В одному з найбільших парків світу – Англійському парку (площа 4,17 км2 та протяжність близько 5,5 км) – діти відвідали ротонду в грецькому стилі «Моноптер», годували лебедів на озері Клейнхессенлоє, відчули атмосферу справжніх футбольних вболівальників Баварії.

Учні також побували в Музеї БМВ, Музеї природознавства і техніки, палаці Німфенбург (XVII ст.), Музеї порцеляни  та карет і саней, зоопарку Хеллабрунн, відвідали Олімпійський стадіон, на якому змогли подивитися професійні змагання скейтерів з усього світу. Захоплюючі акробатичні вистави, воркшопи та показ незвичайного образу та зачісок фестивалю «Тольвуд» в Олімпійському парку не залишили нікого байдужим.

Гуляючи вуличками старовинного міста Зальцбург, міста великого Моцарта, діти відвідали палац Мірабель та фортецю Хоензальцбург.

Співпраця між Німеччиною та Україною у сфері освіти триватиме й надалі. Так, одеські учні братимуть участь у 2-ій Міжнародній молодіжній конференції, яка проходитиме з 29 липня по 04 серпня цього року у м.Регенсбург.

Share this post