Відбулася робоча зустріч з представниками приватних закладів дошкільної освіти

07.06.2019 вібдулася робоча зустріч з представниками приватних закладів дошкільної освіти м. Одеси

7 червня 2019 року в департаменті освіти та науки Одеської міської ради відбулась робоча зустріч з представниками приватних закладів дошкільної освіти м. Одеси, які виявили бажання взяти участь у проекті реалізації Концепції створення додаткових місць в закладах дошкільної освіти м. Одеси.

Наразі, це дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Чайка», Одеський приватний навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Хабад», дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Хепі тайм».

Учасниками зустрічі були  обговорені питання щодо порядку  замовлення послуги з розміщення та навчання дітей у приватних закладах дошкільної освіти на умовах співфінансування з бюджету м. Одеси,   укладання договору про часткову оплату надання освітніх послуг між департаментом освіти та науки Одеської міської ради з даними закладами дошкільної освіти приватної форми власності.

Представниками вищезазначених приватних закладів дошкільної освіти впродовж наступного тижня буде проведена роз’яснювальна робота з батьками вихованців дитячих садків  щодо  підготування ними необхідних документів для замовлення послуги на отримання співфінансування з бюджету м. Одеси за розміщення та навчання дітей у приватних закладах дошкільної освіти у розмірі: 

  • 2019 рік – 2 500 грн на 1 дитину на місяць;
  • 2020 рік – 2 750 грн на 1 дитину на місяць.

Рішенням Одеської міської ради № 4003-VII від 12.12.2018 р. «Про схвалення Концепції створення додаткових місць в закладах дошкільної освіти м.Одеси» схвалена відповідна  Концепція.

Метою Концепції є:

– пошук і втілення альтернативних шляхів розширення мережі закладів дошкільної освіти;

– забезпечення рівних можливостей та доступу усіх дітей до якісної дошкільної освіти у м. Одесі;

– створення необхідних умов для навчання дітей безпосередньо за місцем їх проживання;

– створення умов для розширення комунально-приватного партнерства на засадах співфінансування.

 

Share this post