Відбулася зустріч освітян і батьків із заступницею міністра освіти і науки України
Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує
13 листопада 2025 року на базі ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ заступниця міністра освіти і науки України Надія Кузьмичова зустрілася з освітянською та батьківською спільнотою Одеси.
Метою робочого візиту стало спілкування щодо реформи старшої профільної школи, яка є частиною впровадження 12-річної системи освіти в Україні. З 2027 року старша школа в Україні триватиме три роки, а навчання відбуватиметься в академічних або професійних ліцеях.
Реформа старшої профільної школи є завершальним етапом упровадження концепції «Нової української школи». Наразі учні до восьмого класу вже навчаються за оновленими стандартами початкової та базової освіти. Наступним кроком стане створення старшої профільної школи.
Під час зустрічі було представлено основні ідеї та кроки реформи, особливості організації освітнього процесу в академічних ліцеях, обговорено можливості доступності та орієнтованості реформи старшої профільної школи на потреби кожної дитини.
Заступниця міністра освіти ще раз підкреслила, що мета реформи – забезпечити дітям доступ до якісного профільного навчання, яке сьогодні неможливо забезпечити в кожній школі через обмеженість кадрових та матеріальних ресурсів.
Учасники зібрання мали змогу поставити запитання та безпосередньо поспілкуватися із заступницею міністра освіти і науки України Надією Кузьмичовою.
Такі візити допомагають пояснити логіку освітніх змін, доносити ідеї Міністерства освіти і науки та отримувати зворотний зв’язок.







