Відбувся І (міський) етап гри «Сокіл» («Джура»)

В Одесі проведений І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2020/2021 навчальному році 

З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, враховуючи встановлені карантинні обмеження внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 11 по 13 травня 2021 року в режимі онлайн проведений І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2020/2021 навчальному році, у якому від закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста взяли участь 11 команд-роїв середньої вікової групи та 22 команди-рої старшої вікової групи.
Конкурсна програма І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2020/2021 навчальному році складалася з трьох видів конкурсних змагань, а саме: конкурс «Впоряд» (перевірка практичних навичок учасників рою зі стройової підготовки), конкурс «Ватра» (творчо-мистецька композиція) та інтелектуальна гра-вікторина «Відун». У рамках конкурсної програми командами-роями були підготовлені відеозаписи із демонстрацією навичок стройової підготовки та творчо-мистецької композиції. У конкурсі «Впоряд» учасники роїв показали злагодженість та синхронність рою, якість виконання команд з маршовою патріотичною піснею. Усі стройові прийоми виконувалися командами-роями відповідно до Стройового статуту Збройних Сил України. У конкурсі «Ватра» команди представили відеозаписи з творчо-мистецькою композицією на відповідну тему: середня вікова група – «Слава героям», старша вікова група – «Україна назавжди», використовуючи різні жанри. В інтелектуальній грі-вікторині «Відун» команди-рої показали свої знання та ерудицію з історії українського війська доби козаччини, українських військових формувань різних епох та сучасних збройних сил України.
Надані відеоматеріали конкурсних змагань І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2020/2021 навчальному році розглядала та оцінювала суддівська колегія, склад якої затверджений наказом департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 27.04.2021 № 109.
Переможці та призери І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2020/2021 навчальному році стали:

Середня вікова група
І місце – рій «Булава» Одеського НВК «Гімназія № 7»;
ІІ місце – рій «Серце патріота» Одеської ЗОШ № 28;
ІІІ місце – рій «Суворовські гайдамаки» Одеської ЗОШ № 5.

Старша вікова група
І місце – рій «Відважні яструби» Одеського ліцею «Гармонія»;
ІІ місце – рій «Південні козаки» Одеської ЗОШ № 72;
ІІІ місце – рій «Чайка» Одеського НВК «Гімназія № 7».

Переможці та призери І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2020/2021 навчальному році, які гідно вибороли право представляти команди міста у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), будуть нагороджені дипломом департаменту освіти та науки Одеської міської ради, а учасники – грамотою департаменту освіти та науки Одеської міської ради. Наказ Департаменту додається.

Share this post