НАЗК презентує проєкт «Прозора школа: вперед до доброчесності»

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує 

Формування суспільства, яке не толерує корупцію – клопіткий та довготривалий процес, який вимагає не тільки поширення антикорупційних практик серед дорослого населення, але й промоції доброчесної поведінки серед молоді. 

Офіс доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) з 2022 року реалізує проєкт “Прозора школа”.  Його мета – запустити трансформацію освітнього середовища через впровадження освітніх матеріалів і підвищення доброчесності й прозорості школи як інституції. За цей час відкрито 15 Хабів доброчесності на базі різних шкіл, об’єднано в спільноти проєкту 560 закладів освіти з 21 регіону України.

НАЗК презентує проєкт «Прозора школа: вперед до доброчесності»Так, 29 жовтня 2024 року на базі ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (вулиця Добровольців, 8-А)  керівникам закладів загальної середньої освіти було презентовано проєкт «Прозора школа: вперед до доброчесності».

Захід відкрили директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич та заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції Сергій Гупяк, які зосередили увагу присутніх на важливості та актуальності теми даної зустрічі.   НАЗК презентує проєкт «Прозора школа: вперед до доброчесності»

Сергій Гупяк у своїй промові зазначив, що важливим напрямком роботи НАЗК є розбудова доброчесності та активна просвітницька діяльність. Національне агентство з питань запобігання корупції активно працює над реалізацією розробки навчальних матеріалів та трансформації освітнього середовища в школах.

Проєктна менеджерка Офісу доброчесності НАЗК Альона Хилько, презентувала учасникам зустрічі проєкт «Прозора школа: вперед до доброчесності». Обговорили як просто та цікаво пояснювати дітям поняття корупції й доброчесності, як допомогти на практиці застосовувати отримані знання,  як учителі можуть проводити тематичні години спілкування з учнями 3-4 класів – уроки доброчесності, а для дев’ятикласників викладати спеціальний антикорупційний курс. Розглянули підбірку антикорупційних ігор, познайомилися з “освітнім навігатором”.

Share this post