Відбулася зустріч із випускниками ПНПУ імені К.Д. Ушинського

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

24 січня 2024  року відбулася  онлайн-зустріч директорки Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олени Буйневич  з  випускниками Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет  імені  К.Д. Ушинського».

На зустрічі були присутні 94 учасники:  викладачі та студенти Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», працівники Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

“У закладах освіти міста працюють більше 15 тис. працівників, з них 8 804 – педагогічні працівники. 99 працівників закладів освіти мобілізовані до лав ЗСУ. 303 внутрішньо переміщені особи працевлаштовані до закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси на посади педагогічних працівників. На даний час існує 465 вакансій педагогічних працівників в закладах освіти”, – повідомила директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

Директорка поінформувала майбутніх випускників із наявними вакансіями в закладах освіти міста, учителі яких предметів наразі є найбільшим затребуваними, визначила основні причини вакансій серед педагогічних працівників  та запросила всіх бажаючих продовжити свою діяльнісь на посаді педагога звернутися до керівників закладів освіти.

Відповідаючи на запитання студентів, Олена Буйневич розповіла, що крім невеликої заробітної плати молодий спеціаліст отримує і бонуси у вигляді матеріальної підтримки – муніципальної доплати та премії. В Одесі молоді педагоги отримуватимуть муніципальну надбавку. Відео

 Розпорядження Одеського міського голови  від 01.01.2024 №3 “Про внесення змін до розпорядження міського голови від 15 березня 2016 року № 199 «Про встановлення муніципальної виплати окремим категоріям працівників галузі «Освіта» м. Одеси”

Слід зазначити, що зустріч організовано і проведено з метою інформування випускників закладів вищої освіти про наявність вакантних місць у заклади освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеса у відповідності до фахової підготовки  та працевлаштування у майбутньому.

Із прогнозованими вакантними посадами педагогічних працівників на 2023/2024 навчальний рік у закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеса можна озайомитися на вебсайті Департаменту освіти та науки Одеської міської ради  у розділі «Діяльність/Кадри/Вакансії».

 

Зустріч відбулася у рамках Меморандуму про співпрацю між Департаментом освіти та науки Одеської міської ради та Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського».

Взаємодія Департаменту із педагогічним вузом відбувається у таких напрямках: організація та проходження практики  студентами  на базі закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, організація Університетом  спільних заходів, спрямованих на підвищення професійного рівня працівників закладів освіти міста, зокрема, конференцій, тренінгів, семінарів, круглих столів тощо, розроблення та реалізація спільних проєктів та програм.

За потреби фахівці Університету залучаються до наукового консультування закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси з питань освітньої  галузі.

Share this post