Акція “День з поліцейським та рятівником”

У школах  міста Одеси проходила Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція  «День з поліцейським та рятівником»

Протягом  вересня по всій Україні проходили інформаційно-профілактичні заходи “День з поліцейським та рятівником “, де дітям нагадуватимуть основні правила безпечної поведінки, пожежної безпеки, цивільного захисту та правил дорожнього руху.

Мета заходу – привернути увагу дітей до своєї безпеки, до правил поведінки під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, оскільки навички, отримані зараз, у майбутньому можуть зберегти життя. Вогнеборці та поліцейські закликали дітей у разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій звертатись за допомогою на лінію 101 або 102.

З метою формування культури безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на базі Одеських ЗОШ №№ 1, 28, 61 та 62 представники Державної служби з надзвичайних ситуацій України та Національної поліції України провели інтерактивні заняття з учнями.

Під час проведення акцій рятувальники та поліцейські розповіли дітям про правила безпечної поведінки в побуті, на дорозі, пожежної безпеки, наголосили про заборону спалювання сухої трави та побутового сміття, що робити, коли знайшли вибухонебезпечний предмет, як поводитись, якщо виникла  надзвичайна ситуація. Провели майстер-класи з надання домедичної допомоги потерпілому. На подвір’ях навчальних закладів школярів ознайомили зі спецтехнікою та спецобладнанням, продемонстрували, як приборкується загоряння за допомогою пожежного ствола. Кожен бажаючий зміг загасити умовну пожежу із пожежного ствола, потренуватися використовувати вогнегасник.

 Правоохоронці та надзвичайники пояснювали учням правила безпечної поведінки на дорозі, алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, а також знайомили зі спеціальною технікою та спецзасобами. Діти мали можливість ближче ознайомитись зі специфікою роботи поліцейського та рятівника.

 

 

 

 

  

_________________________

Корисні посилання:

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області:

Дії при виявленні вибухонебезпечних або невідомих предметів

ВИМОГИ ДО ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Share this post