Відновлення несення Почесної Вахти Пам’яті

Проведення урочистих заходів, присвячених 50-річчю від дня заснування Посту №1 в місті Одесі.

04 квітня 2018 року о 12.00 в Центральному парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка біля пам’ятника Невідомому матросу відбудуться урочисті заходи, присвячені 50-річчю від дня заснування Посту №1 і відновлення несення Почесної Вахти Пам’яті в 2018 році: урочиста лінійка та показові майстер-класи «Я зможу захистити Україну».

Центр патріотичного виховання «Пост №1» був заснований в 1968 році при Одеському міському Палаці дитячої та юнацької творчості. У грудні 2005 року на його базі було створено окремий комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський міський Центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді« Пост №1 ».

Цей позашкільний заклад виконує важливу місію – виховання у молодого покоління гордості за героїчне минуле Одеси, любові до рідного міста та до Вітчизни. Педагоги Посту №1 готують Почесні караули до несення Вахти Пам’яті на Посту №1, їх участь у міських урочистих заходах на Алеї Слави, організовують роботу з учнями в гуртках, проводять для вихованців Посту №1 й учнів шкіл екскурсії в музеї Меморіального комплексу «Алея Слави », зустрічі з ветеранами Другої світової війни та  військовослужбовцями – учасниками антитерористичної операції на сході України.

Організацією несення Почесної Вахти Пам’яті на Алеї Слави займається педагогічний колектив комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський Центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді« Пост №1».

Після урочистої лінійки педагоги та вихованці гуртків Одеського міського Центру військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост №1» проведуть для всіх присутніх показові майстер-класи «Я зможу захистити Україну». Школярі продемонструють стройову підготовку зі зброєю, вміння вести рукопашний бій, володіння прийомами проти зброї, підготовку команди юних парамедиків, а також навички пожежного підрозділу. У підготовці майстер-класів вихованцям і педагогам Посту №1 сприяли фахівці військової справи, представники державних силових структур.

 

Share this post