Відновлено роботу Одеського ДНЗ №145

25 вересня 2020 року у Суворовському районі відбулося відкриття Одеського ДНЗ №145 

Після капітального ремонту відновив свою діяльність Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» №145 Одеської міської ради Одеської області, який розташований на вул. Академіка Воробйова. Дошкільний заклад зможе прийняти до 200 дітей. На сьогодні вже отримали путівки 150 маленьких жителів Слобідки.

У закладі створені всі умови для розвитку та виховання дітей: затишні групи, світлі спальні, сучасні туалетні кімнати. Наявність розвиваючого середовища в групах дає можливість вихованцям працювати як невеликими групами, так і індивідуально.

На території саду облаштовано ігрові майданчики, окремі веранди для кожної групи зі спортивним обладнанням, футбольне – баскетбольне поле з м’яким покриттям.

Дошкільний заклад оснащений сонячними колекторами, які забезпечують теплою водою всі приміщення, встановлена вентиляційна система, система пожежної сигналізації, харчоблок оснащений за останніми сучасними технологіями. При медпункті облаштований ізолятор, де діти з ознаками захворювання зможуть перебувати до приїзду лікарів і батьків.

Директорка департаменту освіти та науки Одеської міськради Олена Буйневич зазначила, що за п’ять років це вже п’ятнадцятий дитячий садок, який пройшов повну реновацію. Крім того, практично в кожному освітньому закладі міста проводилися ті чи інші ремонтні роботи без зупинки освітнього процесу.

На свято до дітей завітали герої сучасних мультфільмів, які подарували веселий настрій та позитивні емоції.

 

Share this post