10 квітня – 80-та річниця визволення Одеси від окупантів

Вітаємо всіх одеситів з 80-ою річницею визволення Одеси від нацистських окупантів

10 квітня ми відзначаємо 80-ту річницю визволення Одеси від фашистських загарбників. Саме у цей день у 1944 році місто встало на захист своєї незалежності під час боїв за визволення. Одеські жителі, разом із військовими підрозділами, відстоювали своє право на волю, віддавши найбільшу ціну – життя. Одеса завжди була і є символом незламності та духовної сили.

Так, з метою ознайомлення дітей з історією міста; утвердження патріотичних цінностей, поглядів, переконань; прищеплення школярам почуття гордості і поваги до історії, культури, героїчного минулого міста і країни та з нагоди 80-ої річниці визволення Одеси від нацистських окупантів у закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси пройшли тематичні заходи: виховні та класні години, уроки мужності, майстер-класи тощо. У бібліотеках оформлені виставки тематичної літератури, дитячих робіт.

Пам’ятаючи про минуле, ми збережемо своє майбутнє. Одеса – перлина біля Чорного моря, вільне українське місто. Наші діди та прадіди визволили його тоді, а наші татусі, чоловіки й сини захищають його сьогодні від загарбників. Віримо у наших захисників! Віримо у Перемогу України!

 

 

 

 

Share this post