Відпочинок у літньому таборі Туксі (Естонія)

Група юних одеситів відвідала літній табір Туксі

Попри воєнний стан місто продовжує організовувати літнє дозвілля дітей.  Так, за запрошенням мера міста Таллінна Михаїла Килварта з 25 по 31 серпня група юних одеситів – учнів закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси у супроводі педагогів відпочивали у дитячому спортивному літньому таборі Туксі на березі Балтійського моря.

Юні одесити  відсвяткували в центрі Таллінна День Незалежності України: привітали президента Естонії, представили святковий флешмоб та висловили слова щирої подяки місту-партнеру за підтримку. Окрім того, у супроводі співробітників Генерального консульства України у місті Таллінн, група дітей здійснила візит до Парламенту, де зустрілись з Віцемером Таллінна Андрієм Канте, який координує сферу діяльності Талліннського департаменту освіти.
У літньому таборі Туксі було організовано насичену культурну та розважальну програму:  участь у різноманітних креативних  майстер-класах,  квестах,  дискотеках, театральних постановах,  конкурсах танців, змаганнях з футболу, баскетболу, волейболу,  перегляд фільмів тощо.

Крім цього, діти відвідали старовинне місто Хаапсалу, змогли побачити вежу «Білої принцеси», та відвідати музей потягів.
Під час перебування у таборі учні отримали повноцінний відпочинок  на природі, нові враження та знайомства, були залучені до спортивних  і творчих активностей, поповнили свої знання з естонської мови, продемонстрували культуру, звичаї та традиції нашої рідної України.

Завдяки естонській стороні, діти мали можливість цікаво провести останні дні літнього відпочинку. 

_________________

Юні одесити вирушили до Таллінна

Святковий флешмоб у Таллінні

Share this post