«Волонтер – моя перша професія»

Лідери учнівського самоврядування та студентська молодь взяли участь у комплексі заходів «Волонтер – моя перша професія» Лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти – члени Парламенту старшокласників м. Одеси в режимі онлайн беруть участь у комплексі заходів «Волонтер – моя перша професія», організованому Молодіжною радою при Одеському міському голові за сприяння департаментів освіти та науки, внутрішньої політики Одеської міської ради. Крім лідерів учнівського самоврядування учасниками заходу стали студенти закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти міста.
З метою розвитку волонтерського руху серед учнівської молоді та надання допомоги у пошуку першого робочого місця для активної учнівської та студентської молоді у рамках проєкту на платформі ZOOM відбулися презентації, проводяться майстер-класи та онлайн консультації з досвідченими тренерами, наставниками. Інформаційно-навчальні матеріали (лекції, презентації) розміщені в мережі Інтернет для загального користування. За підсумками реалізації проєкту учасники отримають сертифікат.


Захід проводиться у рамках виконання Програми зайнятості населення м. Одеси на період до 2022 року, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 14.12.2017 № 2743-VII.

 

Share this post