Волонтерка проекту GoCamp провела уроки в Одеській СШ №35

Одеська спеціалізована школа №35 реалізовує проект GoCamp Snap chat

У рамках реалізації проекту Snapchat GoCamp Одеську спеціалізовану школу №35 відвідала волонтер Анела Куралік з Мюнхена (Федеративна Республіка Німеччина).

Протягом 2-х тижнів студентка проводила уроки під керівництвом вчителя німецької мови Тетяни Клевець та вчителів англійської мови Алли Кухар і Людмили Кривенко.

Заняття Анели Куралік були спрямовані на розвиток креативного мислення і проходили у вигляді бесід, ігор, проектів. Робота була як парна, групова, так й індивідуальна. Під час уроків учні говорили про побут, шкільне життя, спілкування з друзями, інтереси сучасної молоді, вільне проведення часу, знайомились з культурою і традиціями України та Одеси, Німеччини та Мюнхена, обговорювали й розробляли ігри, які допомогли б учням навчатися і розвивати креативне мислення.

По закінченню програми GoСаmр Snap Сhаt Анета Куралік підготувала відкритий захід, де продемонструвала креативність мислення та спрямувала учнів школи на роботу над їхніми власними мистецькими креативними проектами.

Учні школи провели для волонтерки екскурсію містом на німецькій мові.

******************************************************************

Завдяки проекту з міжнародною компанією Snap Chat школа стала партнером Go Globale y створенні спеціальної методологіі, яка покликана розвивати креативне мислення та доводити, що мистецтво є творчим способом висловлювати свої думки та емоції.

Загалом  GoCamp Snap chatвпроваджується у 15 школах України.

Share this post