Впровадження проекту «Система електронних інтерактивних підручників «Підручник. ua»

З 02  по 11 квітня 2019 року у кожному районі міста за підтримки департаменту освіти  та науки Одеської міської ради організовані консультаційні зустрічі з питання нових функціональних можливостей «Система електронних інтерактивних підручників «Підручник. ua».

Розробники проекту «Підручник. ua» провели навчання щодо роботи з новими модулями проекту: «Електронний розклад», «Електронний щоденник», «Електронний журнал».

Модуль «Електронний розклад» вже впроваджується у закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.  Механізм дозволяє учням, вчителям та батькам, підключеним до системи, бачити розклад “в режимі реального часу” – з усіма змінами і уточненнями.

Модуль «Електронний щоденник» дозволить учням і батькам автоматично отримувати інформацію від вчителів. Після його впровадження школярі знатимуть домашнє завдання навіть у разі пропуску уроку, а батьки зможуть контролювати успіхи і знати про всі оцінки дітей. Модуль «Електронний журнал» спростить контроль успішності та відвідуваності.

Для присутніх були надані необхідні алгоритми та практичні поради з впровадження нового функціоналу «Система електронних інтерактивних підручників «Підручник. ua» – «Електронний розклад», оговорені перспективи розвитку проекту та можливість внесення необхідних змін для удосконалення системи.

Між розробником та представниками навчальних закладів відбувся конструктивний діалог.

Зустрічі вже пройшли у Київському та Малиновському районах міста. Розробники продовжують надавати консультації щодо роботи на порталі «Підручник. ua».

Share this post