Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Рух – це здорово»

Проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух – це здорово» серед учнів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси 

8 червня 2021 року на базі спортивних стадіонів та майданчиків закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси проведено ряд спортивних заходів у рамках Всеукраїнського масового заходу «Рух – це здорово».
Заходи проводились відповідно до планів роботи таборів з денним перебуванням закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.
Метою заходів є популяризація серед учнів рухової активності як важливого чинника захисту власного здоров’я.
У рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу проведено спортивні змагання, турніри, естафети, ігри, конкурси на кращу ранкову зарядку, показові виступи спортсменів-учнів закладів освіти, змагання з футболу, волейболу, хореографічно-музичні руханки та конкурси на кращий спортивний флешмоб «Рух – це здорово», презентації різних видів спорту та напрямів рухової активності.
Загалом у заходах взяли участь 15 518 дітей.
Рухові активності пройшли у дружній атмосфері зі спортивним запалом.


Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Рух – це здорово» проводився на виконання Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі, затвердженої Указом Президента України від 25.05.2020 №195/2020.

 

 

Share this post