Школа резерву керівних кадрів закладів освіти розпочинає свою роботу

20 листопада 2019 року департамент освіти та науки Одеської міської ради відкриває роботу Школи резерву керівних кадрів закладів освіти

Метою роботи «Школи резерву керівних кадрів закладів освіти» (далі – Школа резерву) є підготовка управлінця з актуальними професійними компетенціями, здатного вирішувати проблеми модернізації освіти на основі сучасної науки і передових технологій.

Основними завданнями Школи резерву є:

  • формування знань, умінь і навичок, потрібних для виконання управлінських функцій на майбутній посаді: розвиток особистісних якостей управління, професіоналізм, компетентність;
  • підвищення професійного рівня педагогічних працівників.

Цього року у Школі резерву керівних кадрів закладів освіти пройдуть додаткову фахову підготовку та отримають досвід кращих освітніх практик 31 педагогічний працівник.

Навчальна програма для слухачів Школи складена на основі стандартів освіти у системі додаткової освіти і охоплює основні питання управління освітою. Навчання слухачів буде проходити на базі закладів загальної середньої та дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади, вищих навчальних закладів та освітніх центрів міста Одеси.

Установчий семінар та перше заняття для слухачів Школи резерву відбудеться 20 листопада 2019 року та буде присвячено нормативно-правовим основам управління закладом освіти (перспективи та зміни) і відбудеться на базі комунальної установи «Одеський методичний центр освітніх ініціатив» за адресою: Канатна, 134, 5-ий поверх, актова зала.


Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 11.11.2019 № 387 “Про зарахування  педагогічних працівників до Школи резерву керівних кадрів закладів освіти”;

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 20.09.2019 № 320 “Про організацію роботи «Школи резерву керівних кадрів закладів освіти» у 2019/2020 навчальному році”.

Share this post