Всеукраїнський конкурс «Нові технології у новій школі»

Запрошуємо практичних психологів і соціальних педагогів до Всеукраїнського конкурсу авторських програм

Воєнні події, що відбуваються в Україні, є стресом для усіх учасників освітнього процесу. За таких умов істотно зростає роль психологічної служби у системі освіти щодо забезпечення своєчасного і систематичного надання психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу здобувачам освіти. Першочерговим завданням працівників психологічної служби є підвищення професійної компетенції та розвиток творчого потенціалу відповідно до цілей та завдань системи освіти.

З метою виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізація інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів буде проведено Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».

Конкурс пройде із дотриманням законодавста України в частині забезпечення безпекових заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні у три етапи окремо для практичних психологів та соціальних педагогів:

І етап – районний (міський) – до 30 листопада 2022 року;

ІІ етап – обласний, Київський міський – до 31 січня 2023 року;

ІІІ етап – фінальний – до 30 квітня 2023 року.

Форма проведення конкурсу – заочна.

З питань організації та проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів можна звертатися до Мельничук Вікторії, завідуючої сектором соціально-педагогічної роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»: [email protected]; (044)248 21 95.

Конкурс проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 31 травня 2018 року № 555.

______________________________________

Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.09.2022 № 845 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».

Share this post