Фахівці психологічної служби освіти обговорили питання профілактики суїцидальної поведінки дітей та підлітків

Для працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти м. Одеси проведений онлайн-вебінар «Суїцидальна превенція» 

03 березня 2021 року департаментом освіти та науки Одеської міської ради спільно з комунальною установою «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» проведений онлайн-вебінар «Суїцидальна превенція» для працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси за участю начальника відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції Ліскової Г.В.
Учасниками заходу стали 96 практичних психологів та педагогів соціальних закладів загальної середньої освіти міста.
У рамках онлайн-вебінару були висвітлені та проаналізовані питання безпеки дитини, збереження її життя та здоров’я, формування уміння захистити себе в навколишньому середовищі, а також тенденції поширення учинень дітьми навмисних самоушкоджень та суїциду.
Мета заходу: попередження та профілактики суїцидальних тенденцій серед дітей та учнівської молоді закладів загальної середньої освіти міста.


Додатково повідомляємо, що на вебсайті департаменту освіти та науки Одеської міської ради є розділи, які вам будуть корисні: Виховна робота та «IKT (інформаційно-комунікаційні технології)», де  розміщена інформація для підвищення рівня обізнаності вчителів, учнів та їх батьків щодо створення безпечного освітнього середовища, формування навичок цифрової грамотності та поведінки у Всесвітній мережі «Інтернет».

Share this post