Всеукраїнський семінар-практикум «Зрима пісня України»  

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

26-28 жовтня 2021 року в онлайн-форматі проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар «Зрима пісня України» для вчителів закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Одеси. Захід проходив у рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України»  на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2021 року № 55-VIIІ, з метою відродження української народної культури, вивчення звичаїв українського народу в сфері декоративно-ужиткового мистецтва, набуття вчителями нових знань та навичок з питань символіки й семантики в українській культурі.

Організатори семінару: Департамент освіти та науки Одеської міської ради, КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників», Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, МГО «Чорноморський округ. Козацтво Запорозьке», Музей історії розвитку Українського козацтва.

У заході взяли участь понад 300 вчителів закладів загальної середньої освіти міста, керівників гуртків закладів позашкільної освіти, які мали змогу познайомитися з символічною образністю української народної пісні; універсальними символами-оберегами в українській народній вишивці; орнаментикою та символікою кролевецького ткацтва; авторською стилізацією зірок у витинанках слов’янського світу; українською символікою у творчості сучасних майстрів Вінничини; відображення зірки в зразках народної тканини Півдня України; музичним фольклором в українській культурі; українською піснею в народних обрядах.

Усі учасники науково-практичного семінару отримають сертифікати.

 

 

 

 

Share this post