Класи безпеки в Одеських ліцеях №№ 81, 82

В ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №81 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №82 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулося урочисте відкриття класів безпеки. 

Заходи пройшли у межах реалізації Всеукраїнського проєкту “Клас безпеки”, метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

Нові класи обладнані усім необхідним, щоб якісно та ефективно навчати учнів, наявна поліграфічна продукція, навчальні ігри та відеоматеріали, розроблені ДСНС України спільно з Дитячим фондом UNICEF Ukraine.

Заняття щодо мінної небезпеки для учнів провів капітан поліції, інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції ОРУП №1 ГУНП в Одеській області Сергій Волошин. Співробітник розповів, що вибухові пристрої можуть бути виготовлені із різних матеріалів, зокрема, з металу, пластику, та виглядати як безпечні предмети.

Під час занять у закладах освіти головний інспектор ВЗНС по Київському району ОМТГ ОРУ ГУ ДСНС України в Одеській області підполковник служби цивільного захисту Олександр Альшаков та провідний інспектор ВЗНС по Київському району ОМТГ ОРУ ГУ ДСНС України в Одеській області Олена Клеймьонова нагадали учням правила користування первинними засобами пожежогасіння, номери телефонів, за якими необхідно телефонувати при виявленні підозрілих предметів, де слід ховатися при сигналі “Повітряна тривога”. 

У кабінетах обладнані зони домедичної допомоги,  психологічного розвантаження, ігрова зона для дітей молодшого віку. До роботи у класі безпеки (з можливістю дистанційного доступу до занять) будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС України, Національної поліції, медичні працівники, практичні психологи, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки тощо.

Створення та фунціонування у закладах освіти класів безпеки сприятиме формуванню в учнів здоров`язбережувальних компетентностей, навичок самозахисту та вмінь швидко діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

Клас безпеки в Одеському ліцеї №81

 

 

 

Клас безпеки в Одеському ліцеї №82 

 

 

***********************************

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати в розділі  «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post