Вихованці позашкілля підкорюють Золоті піски

Дні української культури в Болгарії

У червні 2024 року на курорті Золоті піски у м. Варна вирували Дні української культури в Болгарії. Яскравим акцентом події став Hopak Dance Camp, який зібрав дитячі хореографічні колективи з різних міст України. Народний художній колектив ансамбль танцю “Браво” КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «МОРЯНА» також долучився до цієї захопливої події.

Упродовж тижня учасники ансамблю мали можливість поринути у світ українського танцю, обмінятися досвідом та вдосконалити свої навички. Різноманітні майстер-класи від видатних хореографів України стали справжньою скарбницею знань та нових технічних прийомів.

Кульмінацією фестивалю став флешмоб “Сік Землі”, який за участю всіх колективів, що брали участь у Hopak Dance Camp, пройшов у самому центрі Варни. Яскравий виступ не залишив байдужими численних глядачів, подарувавши їм заряд позитиву та незабутні враження.

Дні української культури в Болгарії та Hopak Dance Camp стали справжнім святом танцю, єднання та культурного обміну. Учасники “Браво” з гордістю продемонстрували свою майстерність та красу українського танцю, а також здобули новий досвід та неоціненні знання.

Вихованці позашкілля підкорюють Золоті піски Вихованці позашкілля підкорюють Золоті піски

Вихованці позашкілля підкорюють Золоті піски Вихованці позашкілля підкорюють Золоті піски

Share this post