Підсумки конкурсу «Творча сім’я – моя родина і Я»

В Одесі проведений конкурс сімейної творчості «Творча сім’я – моя родина і Я» 

З метою підвищення ролі сім’ї у вихованні підростаючого покоління, популяризації художньої творчості й народної майстерності у родинах департаментом освіти та науки Одеської міської ради у травні 2020 року проведений конкурс сімейної творчості «Творча сім’я – моя родина і Я».

У конкурсі взяли участь 188 творчих одеських родин з дітьми, які відвідують заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Батьки та діти продемонстрували креативність, оригінальність, індивідуальність, таланти і майстерність у різних жанрах театрального, музичного та декоративно-ужиткового мистецтва.

Відповідно до Положення про конкурс сімейної творчості «Творча сім’я – моя родина і Я», затвердженого наказом департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 27.04.2020 № 93, членами журі дистанційно в онлайн-режимі з числа 15 сімей, які набрали найбільшу кількість балів, визначені переможці:

І місце – родини Діаковських (Одеська ЗОШ № 5) та Золотих (Одеська СШ № 20);

ІІ місце – родини Вапнярів (Одеський ЦДЮТ «Самоцвіт»), Крісань-Вовків (Одеський МПДЮТ) та Семенюків (Одеська ЗОШ № 100);
ІІІ місце – родини Бондаренків (Одеський БДЮТ «Тоніка») та Козловських (Одеський ЦДЮТ «Моряна»).

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломом департаменту освіти та науки Одеської міської ради та пам’ятним подарунком.

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 02.06.2020 №113 “Про підсумки проведення конкурсу сімейної творчості “Творча сім’я – моя родина і Я”.


Конкурс проводився у рамках виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 16.03.2016 № 436-VІІ.

Share this post