Використання хмарних сервісів Microsoft Teams: вебінар для освітян

За інформацією Міністерства освіти і науки України

30 червня 2022 року  об  11:00 відбудеться вебінар «Використання хмарних сервісів Microsoft Teams для організації освітнього процесу в закладах освіти».

Даний вебінар допоможе закладам освіти обрати найсучасніші та ефективніші технології дистанційного навчання на базі рішень Microsoft. Приєднуйтесь, щоб дізнатися, як використання хмарних рішень Microsoft здатне прискорити виконання завдань цифровізації освітніх процесів. Під час онлайн-заходу буде продемонстровано покрокову інструкцію щодо організації освітнього процесу в закладі освіти (для адміністраторів, педагогічних працівників та керівників закладів освіти) із використанням платформи «Microsoft Teams».

 Вебінар буде корисний для:

  • керівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти;
  • педагогічних працівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти;
  • працівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, які відповідають за впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес.

Реєстрація відкрита за посиланням. Зареєстровані учасники за результатами вебінару отримають електронний сертифікат.

Детальна програма вебінару за посиланням.

Вебінар проводить компанія «Сілвері» за підтримки Міністерства науки та освіти України, Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики», EU4Skills та компанії «Microsoft».

Трансляція заходу буде доступною на ютуб-каналі компанії «Сілвері».

Share this post