Випуск слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти

20 травня 2019 року відбулося підсумкове засідання Школи резерву керівних кадрів закладів освіти та вручення посвідчень слухачам

Заступник директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова привітала усіх присутніх із закінченням роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти та вручила слухачам посвідчення.

У 2018/2019 навчальному році до Школи резерву керівних кадрів закладів освіти за власним бажанням подали заяви 31 педагогічний працівник та 1 кандидатура була подана за рекомендацією педагогічної ради закладу освіти. За підсумками проведення захисту робіт слухачами Школи посвідчення отримали 29 слухачів.

“Проект «Школа резерву керівних кадрів закладів освіти» дає можливість підготовки кадрового потенціалу управлінців для сфери освіти міста, управлінця з актуальними професійними компетенціями, здатного вирішувати проблеми модернізації освіти на основі сучасної науки та передових технологій»,  ̶  зазначила заступник директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова, звертаючись до слухачів Школи.

Навчальна програма для слухачів Школи була складена на основі стандартів освіти у системі додаткової освіти і охоплює основні питання управління освітою. Навчання слухачів проходило на базі закладів загальної середньої та дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади, вищих навчальних закладів та освітніх центрів міста Одеси.

Метою роботи «Школи резерву керівних кадрів закладів освіти» є підготовка управлінця з актуальними професійними компетенціями, здатного вирішувати проблеми модернізації освіти на основі сучасної науки і передових технологій.

Основними завданнями Школи є:

  • формування знань, умінь і навичок, потрібних для виконання управлінських функцій на майбутній посаді: розвиток особистісних якостей управління, професіоналізм, компетентність;
  • підвищення професійного рівня педагогічних працівників.

Слухачі мали можливість пройти стажування у кращих керівників закладів освіти міста та взяти участь у Відкритому освітньому форумі – 2019 «Нова українська школа: взаємодія + розвиток + творчість».

 

 

 

Випускників Школи резерву запросили взяти участь у конкурсному відборі на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

Share this post