«World Edu» та «Сучасні заклади освіти»: міжнародні виставки

Запрошуємо бажаючих долучитися до міжнародних  онлайн-заходів

17-19 травня 2023 року відбудеться виставка освіти за кордоном «World Edu» та XIV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти».

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Учасники: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети) професійної (професійно-технічної) освіти, заклади загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органи управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад), інклюзивно-ресурсні центри, центри професійного розвитку педагогічних працівників, видавництва, підприємства.

Тематичні заходи: конференції, презентації, семінари, тренінги, педагогічні коучинги, освітні воркшопи, майстер-класи відбудуться у режимі онлайн.

Пакет документів для оформлення участі у виставці на сайті за посиланням http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants.

Пакет документів на участь у конкурсах за посиланням http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/konkurs.

Звертаємо увагу!

До 14 квітня 2023 року включно – приймаються конкурсні роботи в електронному вигляді.

З 17 лютого по 21 квітня 2023 року – приймаються заявки на участь у виставціпропозиції на проведення заходів у межах виставки в електронному вигляді.

Більше інформації на офіційному сайті http://vsosvita.com.ua.

_____________________________

З питань участі у виставці, конкурсах, проведення заходів звертайтесь в Оргкомітет:

Компанія «Виставковий Світ»

Адреса: вул. Іоанна Павла II, 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042

Тел.  (067) 656 51 89, (067) 721 49 46

E-mail  [email protected][email protected]

Share this post