Школа резерву: організація цивільного захисту

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Відповідно до Плану роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти 8 лютого 2024 року для слухачів Школи пройшов семінар-практикум “Організація цивільного захисту у період воєнного стану”. 

Директор Одеського закладу дошкільної освіти “Дитячий садок” №45 Одеської міської ради Олена Врадій під час виступу ознайомила присутніх з організацією цивільного захисту у закладі, нормативною базою, зокрема

Директор акцентувала увагу на необхідності проведення інструктажів із працівниками під час прийняття на роботу і за місцем праці з питань ЦЗ, пожежної та техногенної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях, інструкцій, планів реагування тощо. 

Директор розповіла учасникам семінару про форми роботи із дітьми,  акцентувала увагу на необхідності продуктивної взаємодії з батьками як учасниками освітнього процесу, продемонструвала присутнім цікаві форми роботи із дітьми, педагогами й батьками. 

  

Також всі присутні разом із учасниками освітнього процесу евакуювалися до найпростішого укриття під час сигналу «Повітряна тривога» та мали змогу під час тренінгу «Основи стресостійкості» опанувати методики подолання стресу. 

 

****************************************************************

Ознайомитись з Планом та Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі Діяльність/Кадри” за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/shkola-rezervu-kerivnykh-kadriv-2024/

Share this post