«Загадкова Антарктида»: зустріч-презентація для учнів та педагогів

До 27-ої річниці створення української антарктичної станції ім. Вернадського

04 березня 2023 року комунальним закладом позашкільної освіти “Одеський еколого-натуралістичний центр «Афаліна» спільно з Національним антарктичним науковим центром  за участі екологічного парламенту «Паросток» Одеського ліцею № 49 Одеської міської ради відбулася зустріч-презентація «Загадкова Антарктида». Зустріч була присвячена 27-річниці створення української антарктичної станції ім. Вернадського.

Захід проходив на базі Одеського ліцею № 13 Одеської міської ради.

У рамках заходу одеським  фотохудожником Сергієм Онишком було представлено виставку «Край позаземних пейзажів», а також перегляд відеосюжетів, присвячених Антарктиді та її тваринному та рослинному світу. Серед експозицій виставки були фотороботи, зроблені під час експедиції на крижаний континент у 2020 році.

Спікером зустрічі виступив директор Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий. Учні та педагоги мали можливість дізнатися багато цікавого, а саме: чим Антарктида відрізняється від Арктики, як і коли відкрили крижаний континент та роль українців у відкритті, як Україна отримала свою власну станцію.

 

 

 

Share this post