Заходи до Дня захисників і захисниць України

Заклади освіти міста долучилися до заходів з нагоди Дня захисників і захисниць України

14 жовтня Україна щорічно відзначає три славетних свята: День захисників і захисниць України,  День  українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій, сприяння зміцненню патріотичного духу юних одеситів у закладах освіти міста Одеси пройшли заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва.

Заходи проводилися з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Упродовж тижня класні керівники провели тематичні виховні години «У єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Славетні імена України», «Ми нащадки козацького роду».

У закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси пройшли виставки дитячих малюнків та творчих робіт «Пишаємося захисниками та захисницями України».

Так, учні Одеського НВК №53 взяли участь в інтелектуальному брейн-рингу «Ми – патріоти України». Під час гри діти поглибили свої знання про козаків, їх життя, традиції та уподобання.   

Слова щирої подяки нашим захисникам і захисницям пролунали від вихованців Одеського ЗДО №260. 

Про козаччину, як одну з героїчних сторінок багатовікової української історії, її звичаї та традиції, які живуть серед наших захисників і захисниць, повідали учні Одеської гімназії №8 у мультиплікаційному фільмі “Гопак”.

З нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України у закладах дошкільної освіти міста відкрилась «патріотична майстерня», до роботи в якій долучились педагоги.

Свою щирість і талановитість учителі довели під час майстер-класу з виготовлення оберегів для військових, які боронять землі України від російської агресії. Виготовлені обереги у вигляді янголів, браслети та брелоки нададуть життєвої енергії нашим захисникам, збережуть їх.   

Також, у рамках свята пройшли благодійні акції «Дякуємо вам, воїни-захисники та захисниці України», «Смілива гривня», онлайн-зустрічі учнів з учасниками бойових дій «Патріотами не народжуються».

Усі заходи були спрямовані на возвеличення незламності духу, мужності та героїзму представників усіх поколінь, які відстоювали і відстоюють незалежність України.

З нагоди свята члени Парламенту старшокласників запросили учнів та вихованців закладів освіти міста взяти участь в онлайн-виставці дитячих малюнків та фоторобіт “Пишаємося захисниками та захисницями України”.

Для участі у конкурсі необхідно завантажити малюнки/фотороботи на власних сторінках у соціальній мережі “Фейсбук” з хештегом #ПишаємосяЗахисникамиУкраїни

Також, Парламент старшокласників м. Одеси запрошує всіх бажаючих долучитися до онлайн-флешмобу «У єдності наша сила!», розмістивши на власних сторінках у соціальній мережі “Фейсбук” з хештегом #УєдностіНашаСила світлини про внесок кожного в наближення до Перемоги України через роботу на різних фронтах (волонтерському, інформаційному, культурному тощо).

ПАМ’ЯТАЄМО тих, хто загинув, ДЯКУЄМО тим, хто наразі боронить кордони України та оберігає наш спокій!

#УєдностіНашаСила

#ПишаємосяЗахисникамиУкраїни

#ОсвітаОдеси

Share this post