Заходи у рамках єдиного уроку з фізичної культури «Освіта Одеси на спортивній хвилі»

Рух – це життя

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, з метою формування здорового способу життя підростаючого покоління, розвитку і популяризації різних видів спорту, серед учнів та вихованців,  в ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ «ГАРМОНІЯ» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ пройшов єдиний міський урок з фізичної культури під гаслом «Освіта Одеси на спортивній хвилі». У заході взяли участь більше 450 юних спортсменів, керівників федерацій, майстрів спорту та заслужених тренерів. Представники спортивної еліти міста Одеси разом із почесними гостями проводили майстер-класи з дітьми із різних видів спорту: тайського боксу, вільної боротьби, карате, шахів, настільного тенісу, регбі, черліденгу, баскетболу, фехтування тощо.

Діти мали нагоду переконатися, який заряд бадьорості несуть заняття спортом, активно долучившись до майстер-класів. Усі учасники заходу отримали масу приємних вражень  та позитивних емоцій.

Також у рамках уроках фізичної культури в 5-8 класах  ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 49 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ пройшов захід “Cool GAMES “ – веселі старти з різними видами естафет, в 9-11 класах – змагання з Регбі 5, настільного тенісу, шашок. Під час конкурсу на найкращу розминку  «Спортивна хвиля» – обов’язковий фрагмент єдиного уроку – учні продемонстрували свою креативність, фізичну вправність.

 

 

У класах з дистанційною формою навчання пройшов онлайн-урок «Пишаємось спортивною Одесою», де учні познайомилися із видатними одеськими олімпійськими чемпіонами, спортсменами, долучилися до загальношкільної руханки ”Рух – це здорово”, онлайн-турніру із шахів, пограли в онлайн-гру “Щасливий номер”.

 

У рамках єдиного уроку з фізичної культури учні ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 53 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  долучилися до перегляду документальних фільмів про одеських спортсменів з подальшим обговоренням. Учні 8-11 класів на уроках інформатики підготували презентації, присвячені видатним українським спортсменам. 

В ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 13 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  пройшов урок фізичної культури з метою виявлення найсильніших та найспритніших з-поміж школярів та пропагування здорового способу життя серед молодого покоління.  Під час уроку учні виконали різноманітні фізичні вправи та пограли в рухливі ігри.

 

 

Прагнення стати найсильнішими захисниками, достойними нащадками славнозвісних запорізьких козаків показали учні 9-их класів ОДЕСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №11 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ під час спортивного заходу «Один день на Січі»: юнаки змагалися у вправах із гирями, армреслінгу, демонстрували міць та витривалість у підтягуванні на перекладині, качанні пресу тощо.

На уроці фізичної культури в ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №12 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ учні дізналися, що “Ушу” – бойове мистецтво родом із Китаю. Учень 5 класу Козлов Тимур, який є чемпіоном та призером Одеської  області,  чемпіоном України з кікбоксингу, ушу, карате К-1 провів яскравий показовий виступ та продемонстрував свої нагороди. 

Під час цікавого квесту «Нація Героїв» учні  ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №22 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ продемонстрували свої знання з питань здорового способу життя, спорту тощо.

 

Учні 5-11 класів ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №44 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ долучилися до занять з настільного тенісу, волейболу, флорболу, бадмінтону, баскетболу.

 

Share this post