Проект «Сприяння освіті»

Реалізація проекту «Сприяння освіті» (LEGO Foundation) у дошкільних навчальних закладах міста Одеса.

Згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Міністерством освіти та науки України і компанією LEGO Foundation у рамках проекту «Сприяння освіті» представники фонду LEGO Foundation – тренер LEGO Foundation Каспер Аарліт Йенсен та асистент департаменту досліджень Марі Бйер Одгаард – проведуть тренінг для педагогів закладів, які є учасниками проекту «Сприяння освіті».

Представники фонду ознайомляться з ходом впровадження проекту «Сприяння освіті».

Дата заходу: 17 січня 2018 року з 10.00 до 14.00

Місце проведення: Одеський ДНЗ № 80, вул. О. Невського, 47 а.

До участі у заході запрошені представники Одеських ДНЗ №№ 1, 11, 19, 21, 47, 57, 73, 80, 107, 112, 125, 174, 195, 231, 237, 248, 293, 304.

***************************************************

 Конструктор ЛЕГО допомагає дітям втілювати в життя свої задумки, будувати і фантазувати, захоплено працюючи і бачачи кінцевий результат. За допомогою конструктора ЛЕГО дитина має можливість спілкуватися, досліджувати і грати. 

ЛЕГО-конструювання надає можливість вчитися на власному досвіді. Такі знання викликають у дітей бажання рухатися шляхом відкриттів і досліджень, а будь-який визнаний і оцінений успіх додає впевненості в собі. 

Учасниками проекту «Сприяння освіті» в Україні є понад 120 закладів освіти Харкова, Львова, Дніпра, Одеси і Києва. Серед учасників проекту є звичайні, комбіновані і спеціалізовані дитячі садки для дітей з порушеннями зору, слуху, опорно-рухового апарату і затримкою психо-мовного розвитку. ЛЕГО використовується не тільки в грі, але й інтегрується в різні заняття з різних розділів програми. Девіз LEGO Foundation – «навчання через гру».

Share this post