Запрошуємо взяти участь у Конкурсі

Конкурс “Освітні інновації в роботі закладу”

У рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки протягом лютого 2018 року  буде проведений міський огляд-конкурс на кращу презентацію «Освітні інновації в  роботі закладу», розміщену на офіційних веб-сайтах закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Метою Конкурсу є сприяння розвитку творчої діяльності педагогічних колективів , виявлення та поширення позитивного й успішного досвіду роботи педагогічних колективів, підвищення рівня професійної майстерності педагогічних працівників, підтримки інноваційних розробок і технологій.

До 19 лютого 2018 року презентації «Освітні інновації у роботі закладу», представлені на конкурс,  розміщуються на головній сторінці офіційних веб-сайтів закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси  з урахуванням технічних можливостей веб-сайту та відповідно до вимог заповнення офіційного веб-сайту. Вимоги щодо оформлення презентацій визначені у Положенні  (див. Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 31.01.2018 № 22).

До 28 лютого 2018 року будуть підведені підсумки та визначені переможці  конкурсу.

Share this post