Дитячий клуб «Патріот»

З січня 2020 року відновив роботу дитячий клуб «Патріот» (пр-т Добровольського, 73-а) комунального позашкільного навчального закладу «Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка».

      Для дітей різного віку у приміщенні клубу продовжують роботу гуртки «Впевнений старт» – підготовка до школи для малюків віком 5-6 років та хореографічна студія «Гармонія» – сучасні танці для дітей віком 5-12 років.

На прохання батьків з березня 2020 року в приміщенні клубу «Патріот» почали свою роботу гуртки «Бісероплетіння» та «Декоративно-ужиткова творчість» під керівництвом досвідчених педагогів. У зазначених гуртках можуть навчатися та розвивати свої творчі здібності діти та підлітки від 5 до 15 років. Запис до гуртків триває.

      Адміністрація Одеського будинку дитячої та юнацької творчості «Тоніка» створює всі умови для забезпечення змістовного дозвілля юних одеситів, які мешкають в мікрорайоні розташування дитячого клубу «Патріот». Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка» є закладом позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, який знаходиться за адресою пр-т Добровольського, 106-а. На його базі організована діяльність 157 гуртків, груп та інших творчих об’єднань з різних напрямів позашкільної освіти, у тому числі: науково-технічного,   туристсько-краєзнавчого, фізкультурно-спортивного, художньо-естетичного, соціально-реабілітаційного та гуманітарного. Протягом 2019/2020 навчального року гуртки та секції закладу відвідують 2180 дітей та підлітків. Педагогами проведено близько 140 заходів, передбачених статутом закладу.

 

Share this post