Дитячий клуб «Патріот»

З січня 2020 року відновив роботу дитячий клуб «Патріот» (пр-т Добровольського, 73-а) комунального позашкільного навчального закладу «Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка».

      Для дітей різного віку у приміщенні клубу продовжують роботу гуртки «Впевнений старт» – підготовка до школи для малюків віком 5-6 років та хореографічна студія «Гармонія» – сучасні танці для дітей віком 5-12 років.

На прохання батьків з березня 2020 року в приміщенні клубу «Патріот» почали свою роботу гуртки «Бісероплетіння» та «Декоративно-ужиткова творчість» під керівництвом досвідчених педагогів. У зазначених гуртках можуть навчатися та розвивати свої творчі здібності діти та підлітки від 5 до 15 років. Запис до гуртків триває.

      АдміністраціяДитячий клуб «Патріот» Одеського будинку дитячої та юнацької творчості «Тоніка» створює всі умови для забезпечення змістовного дозвілля юних одеситів, які мешкають в мікрорайоні розташування дитячого клубу «Патріот». Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка» є закладом позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, який знаходиться за адресою пр-т Добровольського, 106-а. На його базі організована діяльність 157 гуртків, груп та інших творчих об’єднань з різних напрямів позашкільної освіти, у тому числі: науково-технічного,   туристсько-краєзнавчого, фізкультурно-спортивного, художньо-естетичного, соціально-реабілітаційного та гуманітарного. Протягом 2019/2020 навчального року гуртки та секції закладу відвідують 2180 дітей та підлітків. Педагогами проведено близько 140 заходів, передбачених статутом закладу.

Дитячий клуб «Патріот» Дитячий клуб «Патріот» Дитячий клуб «Патріот» Дитячий клуб «Патріот»

 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *