Зарубіжні фахівці провели для освітян конференцію з питань інклюзії

26 січня 2019 року пройшла міжнародна конференція з питань інклюзії, яку провели для працівників закладів освіти міста Одеси і Одеської області зарубіжні фахівці

Міжнародна конференція «Що значить аутизм, як медичний діагноз і чим він не є. Включення і виховні моделі для дітей з особливими освітніми потребами» пройшла на базі Одеського ліцею «Європейський».

Учасниками конференції стали батьки, вчителі, вихователі, асистенти вчителів, які працюють в класах і групах для дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти міста Одеси і Одеської області з інклюзивною формою навчання.

Лікар нейропсихолог і фахівець АВА Тереза Скот Сіансіоло і фахівець АВА Олена Корсун поділилися з присутніми досвідом своєї роботи з питань аутизму, познайомили їх з новою методикою роботи під назвою «АВА терапія», затвердженою службою охорони здоров’я США і американською асоціацією психологів, а також розповіли, що метод АВА має різні напрямки і техніки в роботі. Закони методу допомагають направити характер поведінки в більш гармонійне русло і підтримати процес навчання. АВА терапія служить для розкриття особливостей дітей у мовному розвитку і в подальшому допомагає знайти задачі з комунікаційними здібностями, а також допомагає в роботі з порушеннями концентрації уваги, соціалізації, пам’яті і навчання.

У рамках проведення конференції учасники практично відпрацьовували різні види роботи, які використовуються в педагогіці для вирішення завдань, пов’язаних з особливостями навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами.

  

Share this post