В Одесі проводиться онлайн-вікторина про історичні факти м. Одеси

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує.

З нагоди відзначення 77-річчя визволення м. Одеси від нацистських окупантів, з метою виховання у підростаючого покоління патріотизму та любові до рідного міста, формування патріотичного ставлення до історичного минулого департаментом освіти та науки Одеської міської ради спільно з туристичним агентством «Тудой-сюдой» проводитиметься онлайн-вікторина про історичні факти м. Одеси для учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Учасникам онлайн-вікторини необхідно 09 квітня 2021 року заповнити реєстраційну форму та відповісти на запитання. Перейдіть  за посиланням:

Перші три учасники, які наберуть максимальну кількість балів, стануть переможцями онлайн-вікторини та отримають диплом департаменту освіти та науки Одеської міської ради та подарунковий сертифікат на екскурсію історичними місцями м. Одеси від туристичного агентства «Тудой-сюдой», інші учасники – диплом.

Онлайн-вікторина організована у рамках виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03.02.2021 № 55-VIII.

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 06.04.2021 № 92 «Про проведення онлайн-вікторини з нагоди відзначення 77-річчя визволення м. Одеси від нацистських окупантів для учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти»».

Share this post