Засідання координаційної ради з питань інклюзії

4 лютого 2019 року відбулося  засідання координаційної ради департаменту освіти та науки Одеської міської ради  з питань створення умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами.

З метою створення відповідного середовища для дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти м. Одеси департаментом освіти та науки Одеської міської ради було вирішено створити координаційну раду з питань створення умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

На першому засіданні були присутні депутати Одеської міської ради,  директора центрів фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти м. Одеси, представники департаменту освіти та науки Одеської міської ради, громадських і благодійних організацій.

Членами координаційної ради було розглянуто такі питання:

  • про деякі закони України про освіту щодо організації інклюзивного навчання,
  • про кількість інклюзивних закладів освіти та в них дітей з особливими освітніми потребами,
  • шляхи вирішення проблеми недостатньої кількості асистентів вчителів (вихователів),
  • про оплату праці асистентів вчителів (вихователів) у закладах освіти м. Одеси,
  • про оснащення кабінетів та ресурсних кімнат у закладах освіти м. Одеси,
  • про ресурсну кімнату, кімнату психологічного розвантаження, сенсорну кімнату, медіатеку та оснащення цих кімнат.

   

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради “Про створення координаційної ради з питань створення умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси”

Share this post