«Зрима пісня України»: Всеукраїнський науково-практичний семінар

Відбувся семінар для вчителів закладів загальної середньої та позашкільної освіти

24 – 26 жовтня  2023 року  відбувся XXІ  Всеукраїнський науково-практичний семінар з питань символіки і семантики в українській культурі  “Зрима пісня України” у форматі онлайн.

Метою семінару «Застеляйте столи та все килимами!» є привернення уваги до важливої ролі родинного виховання дітей та молоді на засадах любові до рідного краю.  

В онлайн-заході взяли участь 235 педагогів з усіх регіонів України. Учасники семінару мали змогу взяти участь у пленарних засіданнях, лекціях, майстер-класах з фольклористики, хореографії, народної обрядовості, художньої тканини, витинанки, плетіння з соломки та інших природних матepiaлiв, художнього різьблення по деревині, петриківського розпису, писанкарства, вибійки, печатного пряника, вишивки, робота виставки старовинних і сучасних зразків виробів декоративно-прикладного мистецтва, онлайн-екскурсії мистецькими центрами та музеями України.

Організатори семінару: Департамент освіти та науки Одеської міської ради, комунальна установа «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників», Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Міжобласна громадська організація «Чорноморський округ. Козацтво Запорозьке», Музей історії розвитку Українського козацтва,  культурно-просвітницький центр «Козак-центр».

Науково-практичний семінар «Зрима пісня» проводиться на виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2021 року №55-VІІІ, з метою відродження української народної культури, вивчення звичаїв українського народу в сфері декоративно-ужиткового мистецтва, набуття вчителями нових знань та навичок з питань символіки і семантики в українській культурі. 

Усі учасники семінару отримають сертифікати Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

 
 
 
     
    
   

Share this post