«Зупинимо булінг разом!»: продовжує свою роботу форум з профілактики та протидії булінгу в шкільному середовищі

2 жовтня на базі Одеської спеціалізованої школи № 35 (пр-т Гагаріна, 3) продовжив свою роботу форум з профілактики та протидії булінгу в шкільному середовищі.

Учасникам форуму педагогам, керівникам шкіл, батькам, представникам учнівських самоврядувань старшокласників і громадськості була надана можливість попрацювати в тематичних групах.

Для керівників шкіл та їх заступників був організований майстер-клас за темою “Організація роботи педагогічного, батьківського та учнівського самоврядування з протидії булінгу в навчальних закладах”.

Батьки, класні керівники та психологи взяли участь в практичних тренінгах за темами: “Побачити, відчути, допомогти. Сімейна підтримка дитині, яка страждає від емоційного або фізичного насильства”, “Простір класу – територія партнерства”.

Найактивнішими учасниками були лідери шкільних самоврядувань, які висловлювали свою позицію з питань протидії булінг на тренінгу для старшокласників “Рівний-рівному – для рівних (лідер шкільного самоврядування як гарант особистісного комфорту учнів)”.

Сьогодні 3 жовтня форум продовжить свою роботу. За підсумками двох днів будуть представлені рекомендації щодо профілактики і протидії булінг у шкільному середовищі.

З програмою форуму можна ознайомитися  за посиланням: https://osvita-omr.gov.ua/forum-protydii-bulinhu-ta-nasylstvu/.

   

Share this post