«Зустріч друзів» відбулася на базі Одеської СШ №75

Кожен рік до Дня захисту дітей в Одеській спеціальній школі №75 І-ІІ ступенів Одеської міської ради проходить «Зустріч друзів»

Основна мета свята – нагадування суспільству про те, що кожній дитині потрібна увага і підтримка, а також залучення всіх небайдужих до проблем дітей і створення справжнього казкового свята для них.

Почесними гостями свята стали: Андрій Сиргулеску, віце-консул Генерального консульства Румунії в Одесі, Бассам Ходдат, Консул Почесного консульства Сирійської Арабської Республіки в Одесі,  представники Генерального консульства Польщі в Одесі, представники Почесного консульства Федеративної Республіки Німеччини, Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Словацької Республіки, Республіки Казахстан, Французького культурного центру «Альянс Франсез», Китайського та  Ізраїльського культурних центрів, департаменту міжнародного співробітництва та маркетингу Одеської міської ради, представництва МЗС України, представники закладів вищої освіти, громадських організацій, батьки.

Вихованці Одеської СШ №75 організували яскраву виставку робіт «Сонячне дитинство». Вони не тільки показали свій талант, а ще і нагадали про власні дитячі спогади дорослим. Також серед гостей свята був проведений розіграш лотереї, де переможці виграли цінні подарунки, зроблений руками дітей — картини в техніці вовняна акварель.


В Одеській спеціальній школі №75 І-ІІ ступенів Одеської міської ради навчаються діти з особливими освітніми потребами. У 2009 році школа була включена в експериментальну роботу регіонального рівня на тему «Соціально-психологічна реабілітація дітей з особливими освітніми потребами за допомогою професійно-трудового навчання», для того, щоб після закінчення школи випускники мали можливість працевлаштуватися, або продовжити навчання в спеціальних групах професійно-технічних училищ (з урахуванням особистих інтересів і психофізичних можливостей, потреб у робітничих кадрах і т. д.).

Учні з 4 по 7 клас опановують один з профілів професійно-трудового навчання (швейна справа, столярна справа, картонажно-палітурна справа).

 

 

 

 

Share this post