Зустріч випускників

В Одесі пройшла зустріч випускників військових ліцеїв, гімназій та шкіл з посиленою військово-фізичною підготовкою

На базі Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулася зустріч випускників військових ліцеїв, гімназій і шкіл з посиленою військово-фізичною підготовкою в форматі “Кадетського клубу”.

Гостями ліцею були кадетський десант під керівництвом президента Асоціації “Кадетська співдружність” Романа Солодкого; члени ради Асоціації Ігор Макієвський і Ігор Зосименко; випускники одеських військових закладів.

Гості ознайомилися з навчально-матеріальною базою закладу, новою смугою перешкод, облаштованою за найвищими стандартами. Подібний зразок спортивної споруди є єдиним і унікальним в Україні.

Під час зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю між Одеським ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою та Всеукраїнською асоціацією “Кадетська співдружність». Відповідно до документа сторони зобов’язалися підтримувати щільний інформаційний контакт, оперативно вирішувати проблемні питання, координувати спільні спортивні заходи, культурні та військово патріотична проекти. Головна мета підписання Меморандуму – це ефективне використання досвіду і можливостей членів Асоціації “Кадетська співдружність” для реалізації її головної місії: виховання захисників Вітчизни.

 

Share this post