Зустріч з працівниками 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини

У Малиновському районі м.Одеси для вихованців дитячих садків відбулася зустріч з працівниками 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини

У Малиновському районі м.Одеси для вихованців дитячих садків №190 і №77 відбулася зустріч з працівниками 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Одеса.

Основним завданням зустрічі рятувальників з дошкільнятами було знайомство дітей з правилами пожежної безпеки, роботою рятувальників, засобами пожежогасіння та транспортом спеціального призначення.

У дошкільний заклад рятувальники прибули на спецтранспорті.

Діти слухали розповідь гостей про комплектації машини, засоби пожежогасіння, розглянули засоби захисту пожежників від вогню, побачили одяг рятувальника.

Пожежні розповіли про основні правила поведінки в разі виникнення різних надзвичайних ситуацій. Дошкільнятам нагадали про причини і наслідки виникнення побутових пожеж, які найчастіше трапляються внаслідок короткого замикання, дитячих пустощів з вогнем, порушення правил безпеки під час використання електроприладів.

Працівники 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини показали дітям способи гасіння вогню за допомогою вогнегасника, пояснили, як розгортають і подають воду по пожежних рукавах.

Share this post