100-річчя битви під Крутами

В одеських школах пройшли заходи до 100-річчя битви під Крутами

До 100-річчя битви під Крутами в закладах освіти Одеси пройшли виховні години, диспути, виставки дитячих робіт, тематичні виставки у шкільних бібліотеках.

Так, вихованці Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою разом з шефами – курсантами Військової академії м.Одеси – взяли участь у круглому столі «Бій під Крутами: відомі і невідомі сторінки», присвяченому 100-річчю битви.

В Одеській школі №118 пройшла зустріч з доцентом історичного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету Володимиром Чумаком. Діти дізналися про подвиг своїх однолітків, які відстоювали українську державність. Пам’ять героїв вшанували хвилиною мовчання. Волонтер Анатолій Бурназакі передав подяку бійців АТО колективу школи за роботу з підростаючим поколінням.

Конференція старшокласників “Україною ми жили, за Україну полягли”, присвячена 100-річчю битви під Крутами, пройшла в Одеському історико-краєзнавчому музеї. Підготували та провели захід вчителі історії Одеського НВК «Гімназія №2» Сергій Вегерчук і Станіслав Ковальчук разом із завідуючою відділом музею Оксаною Кривохатською.

Гімназисти виступили з доповідями, учениця Дарина Міхеєнко продекламувала вірш Павла Тичини “Пам’яті тридцяти».

Конференція завершилася переглядом виставки “Немає любові понад ту, що окропила кров’ю Крути”, підготовленої Інститутом національної пам’яті при Президентові України.

Share this post