«Ментальне здоров’я дітей під час війни»: онлайн-вебінар

Запрошуємо всіх охочих долучитися до заходу

Міністерство освіти і науки разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, ГО “Рух Олександра Педана “ДжуніорС” за сприяння Всеукраїнської програми ментального здоров’я «ТИ ЯК?» реалізують низку активностей з нагоди дня Ментального здоров’я 2023 й запрошують освітян та всіх зацікавлених долучитись.
Так, 6 жовтня 2023 року о 15:00 відбудеться онлайн-вебінар «Ментальне здоров’я дітей під час війни» за участю відомої дитячої сімейної психологині Світлани Ройз, лідера Руху JuniorS Олександра Педана, генерального директора директорату шкільної освіти Ігоря Хворостяного.
Запрошуємо вчителів, вихователів, психологів, директорів закладів освіти, педагогів і викладачів взяти участь у вебінарі задля подальшого поширення важливої інформації серед дітей, підлітків та молоді. Долучитися до вебінару можна за посиланням https://bit.ly/3RJ7R6u.
Участь у вебінарі безкоштовна. Реєстрація на вебінарhttp://bit.ly/3ZJi8Sq.
Крім цього, рекомендуємо провести урок із ментального здоров’я (для учнів 1-6 і 7-11 класів).
У межах ініціативи Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із громадською організацією «Рух Олександра Педана «JuniorS» проведуть флешмоб «Руханка сили» для підтримки ментального здоров’я дорослих та дітей.
Увага! На вказану під час реєстрації електронну пошту після завершення вебінару будуть надіслані матеріали для якісної підготовки й проведення флешмобу. Переконайтеся, будь ласка, у правильності написання електронної адреси.
Усі активності будуть транслюватися на YouTube-каналі JuniorS, Youtube Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і на Facebook-сторінці Міністерства освіти та науки України.

___________________________

Лист Директорату шкільної освіти Міністерства освіти і науки України від 05.10.2023 №4/3636-23  «Щодо онлайн-вебінару «Ментальне здоров’я дітей під час війни» і флешмобу «Руханка сили»

Share this post