Заклади освіти м. Одеса готуються до нового 2019/2020 н.р.

В закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси проводяться ремонтні роботи за  кошти державних та місцевих бюджетів.

З метою забезпечення належних умов для дітей з особливими освітніми потребами проводиться облаштування ресурсних кімнат у окремих закладах загальної середньої освіти, а саме, в Одеських ЗОШ №№ 8, 12, 31, 37, 44, 46, 51, 62, 71, 72, 78, 103, СШ № 21.

Ресурсна кімната – це приміщення, де дитина з особливими освітніми потребами може займатися і навчатися за своїм індивідуальним планом розвитку. В цих кімнатах діти з особливими потребами будуть займатися з корекційним педагогом та дефектологом, практичним психологом, вчителем ЛФК (лікувальної фізичної культури) та іншими фахівцями, працювати за власним адаптаційним графіком та зможуть розвивати життєві навички, вчитися, відпочивати, гратися.

Одеська ЗОШ № 37:

  

З метою створення умов для фізичного розвитку дитини, популяризації різних видів спорту та активної пропаганди здорового способу життя продовжується модернізація пришкільних спортивних майданчиків та стадіонів.

Так в Одеському НВК «Гармонія» проводиться реконструкція  баскетбольного майданчика  та шкільного стадіону:

   

Продовжується робота у таких пріоритетних напрямах, як енергозберігаючі заходи: заміна віконних блоків на енергозберігаючі металопластикові, ремонт дахів і фасадів, ремонт системи опалення, каналізування та водопостачання.

Одеський ДНЗ № 260: 

У закладах освіти проводиться модернізація матеріально-технічної бази  приміщень, музичних залів, вестибюлів, пралень, санвузлів, харчоблоків  та інше.

Одеська ЗОШ № 63:

 

Одеська ЗОШ № 56:

 

Одеська ЗОШ № 105:

Одеський  ДНЗ № 260:

 

 

Share this post