Заклади дошкільної освіти міста отримали нагороди архітектурного конкурсу «Професії майбутнього»

Навчаючись граючи: 5 дошкільних колективів міста Одеси отримали нагороди архітектурного конкурсу, який проходив у Києві

Як поєднати гру та навчання, як правильно мотивувати дитину та допомогти їй знайти свою професію майбутнього. Про це та інше говорили на Всеукраїнському фестивалі гри, навчання і натхнення Play Fest, що відбувся в Києві.

У заході взяли участь 250 закладів дошкільної освіти, 40 закладів загальної середньої освіти та 3 заклади позашкільної освіти з різних куточків України.

У межах фестивалю пройшла архітектурна виставка-конкурс проєктів «Професії майбутнього». Перемогу отримали 52 колективи дошкільнят, що змагалися у 10 номінаціях, а також 13 колективів школярів, які вибороли призові місця у 8 номінаціях.

Конкурс мав привернути увагу дорослих до змін, які сьогодні відбуваються в усіх сферах життя, переосмислити підходи до виховання дітей та сприяти розвитку вмінь, які дитина потребуватиме у майбутньому.

Заклади дошкільної освіти змагалися у таких номінаціях як: «Екорятівники планети», «Індустрія майбутнього», «Дій сьогодні для світу завтра», «Екологія та ресурсозбереження», «Майбутнє, що вражає», «Світ можливостей», «Неможливе можливо», «Майбутнє у сьогоденні», «Підкорювачі Всесвіту», «Smartенергетичні рішення».

У межах архітектурної виставки-конкурсу «Професії майбутнього» команди закладів дошкільної освіти міста Одеси отримали нагороди в номінаціях:

«Майбутнє, що вражає»

«Підкорювачі Всесвіту»

Варто зазначити, що фестиваль Play Fest в Україні проходить вже восьмий рік поспіль. Організатором фестивалю є фонд The LEGO Foundation за підтримки Міністерства освіти і науки України та КМДА.

Нагадаємо, що згідно з Меморандумом про взаєморозуміння, підписаного між Міністерством освіти і науки України та компанією LEGO Foundation в рамках проекту «Сприяння освіті» представники фонду the LEGO Foundation тренер Каспер Аарліт Йенсен та асистент департаменту досліджень Марі Бйер Одгаард у 2017 році ознайомили вихователів дошкільних закладів освіти міста Одеси з впровадженням проекту «Сприяння освіті» і провели тематичний тренінг«Девіз LEGO Foundation – «Навчання через гру».

Участь у тренінгу взяли вихователі Одеських ДУУ №№ 1, 11, 19, 21, 47, 57, 73, 80, 107, 112, 125, 174, 195, 231, 237, 248, 293, 304, де успішно реалізується проект.

 

 

Share this post