Заклади дошкільної освіти міста отримали нагороди архітектурного конкурсу «Професії майбутнього»

Навчаючись граючи: 5 дошкільних колективів міста Одеси отримали нагороди архітектурного конкурсу, який проходив у Києві

Як поєднати гру та навчання, як правильно мотивувати дитину та допомогти їй знайти свою професію майбутнього. Про це та інше говорили на Всеукраїнському фестивалі гри, навчання і натхнення Play Fest, що відбувся в Києві.

У заході взяли участь 250 закладів дошкільної освіти, 40 закладів загальної середньої освіти та 3 заклади позашкільної освіти з різних куточків України.

У межах фестивалю пройшла архітектурна виставка-конкурс проєктів «Професії майбутнього». Перемогу отримали 52 колективи дошкільнят, що змагалися у 10 номінаціях, а також 13 колективів школярів, які вибороли призові місця у 8 номінаціях.

Конкурс мав привернути увагу дорослих до змін, які сьогодні відбуваються в усіх сферах життя, переосмислити підходи до виховання дітей та сприяти розвитку вмінь, які дитина потребуватиме у майбутньому.

Заклади дошкільної освіти змагалися у таких номінаціях як: «Екорятівники планети», «Індустрія майбутнього», «Дій сьогодні для світу завтра», «Екологія та ресурсозбереження», «Майбутнє, що вражає», «Світ можливостей», «Неможливе можливо», «Майбутнє у сьогоденні», «Підкорювачі Всесвіту», «Smartенергетичні рішення».

У межах архітектурної виставки-конкурсу «Професії майбутнього» команди закладів дошкільної освіти міста Одеси отримали нагороди в номінаціях:

«Майбутнє, що вражає»

«Підкорювачі Всесвіту»

Варто зазначити, що фестиваль Play Fest в Україні проходить вже восьмий рік поспіль. Організатором фестивалю є фонд The LEGO Foundation за підтримки Міністерства освіти і науки України та КМДА.

Нагадаємо, що згідно з Меморандумом про взаєморозуміння, підписаного між Міністерством освіти і науки України та компанією LEGO Foundation в рамках проекту «Сприяння освіті» представники фонду the LEGO Foundation тренер Каспер Аарліт Йенсен та асистент департаменту досліджень Марі Бйер Одгаард у 2017 році ознайомили вихователів дошкільних закладів освіти міста Одеси з впровадженням проекту «Сприяння освіті» і провели тематичний тренінг«Девіз LEGO Foundation – «Навчання через гру».

Участь у тренінгу взяли вихователі Одеських ДУУ №№ 1, 11, 19, 21, 47, 57, 73, 80, 107, 112, 125, 174, 195, 231, 237, 248, 293, 304, де успішно реалізується проект.

 

Заклади дошкільної освіти міста отримали нагороди архітектурного конкурсу «Професії майбутнього» Заклади дошкільної освіти міста отримали нагороди архітектурного конкурсу «Професії майбутнього»

Заклади дошкільної освіти міста отримали нагороди архітектурного конкурсу «Професії майбутнього» Заклади дошкільної освіти міста отримали нагороди архітектурного конкурсу «Професії майбутнього»

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *