«А я просто українка, україночка»: анонс

Вихованки закладів освіти м. Одеси візьмуть участь у міському конкурсі творчості

У березні 2022 року Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводитиметься міський конкурс творчості серед вихованок закладів освіти м. Одеси «А я просто українка, україночка».

Конкурс спрямований на розкриття творчого потенціалу вихованок закладів освіти міста, популяризацію серед учнівської молоді української культури, традицій та обрядів українського народу, спонукання молоді до активної протидії українофобству, сепаратизму та шовінізму.
До участі у Конкурсі запрошуються команди закладів загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Звертаємо увагу, що до 11 березня 2022 року необхідно надіслати на електронну адресу [email protected] відповідно до Положення заявку на участь у Конкурсі, вказавши посилання на сторінку YouTube, на якій розміщено відеозапис конкурсного виступу.

Переможниці та учасниці Конкурсу будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради та цінними подарунками.

Захід відбудеться у режимі онлайн відповідно до карантинних обмежень, встановлених внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

***************************************************************

Конкурс проводиться на виконання заходів Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03.02.2021 № 55-VІІІ.

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 09.02.2022 №64 “Про проведення міського конкурсу творчості серед вихованців закладів освіти м. Одеси “А я просто українка, україночка”.

Share this post