«А я просто українка, україночка»: анонс

Вихованки закладів освіти м. Одеси візьмуть участь у міському конкурсі творчості

У березні 2023 року Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводитиметься міський конкурс творчості серед вихованок закладів освіти м. Одеси «А я просто українка, україночка».

Конкурс проводиться з метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

До участі у Конкурсі запрошуються команди закладів загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси віком 11-14 років.

Звертаємо увагу, що до 24 березня 2023 року необхідно надіслати на електронну адресу [email protected] відповідно до Положення заявку на участь у Конкурсі, вказавши посилання на сторінку YouTube, на якій розміщено відеозапис конкурсного виступу.

Переможниці та учасниці Конкурсу будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

З урахуванням встановлених карантинних обмежень в умовах воєнного стану Конкурс проводитиметься у режимі онлайн.

***************************************************************

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 02.03.2023 №26 “Про проведення міського конкурсу творчості серед вихованців закладів освіти м. Одеси “А я просто українка, україночка”.

Конкурс проводиться на виконання заходів Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03.02.2021 № 55-VІІІ.

Share this post