ЗНО та інклюзивне навчання – ключові питання першого засідання колегії у 2019 році

29 січня 2019 року проведено засідання колегії департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

На засіданні колегії були розглянуті питання:

  • Про питання якісної підготовки учнів закладів загальної середньої освіти м. Одеси до складання зовнішнього незалежного оцінювання з основних предметів.
  • Про стан впровадження інклюзивного навчання в закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Членами колегії було вирішено посилити,  починаючи з основної школи, профорієнтаційну роботу з учнями та батьками щодо професійного визначення та обрання предметів ЗНО, враховуючи психофізичні особливості учнів, результати психологічного профорієнтаційного тестування. Результати вивчення стану підготовки учнів закладів загальної освіти м. Одеси до складання ЗНО з основних предметів врахувати при розробці заходів щодо приведення мережі закладів загальної середньої освіти до вимог Закону України «Про освіту» та визначенні закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня.

З метою створення відповідного середовища для дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти м. Одеси департаментом освіти та науки Одеської міської ради було вирішено створити координаційну раду з питань створення умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

 

Share this post