Анонс: «Ми роду козацького діти»

01 листопада 2021 року у закладах загальної середньої освіти міста пройде військово-спортивна гра «Ми роду козацького діти»

Міська військово-спортивна гра «Ми роду козацького діти» проводиться на виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03.02.2021 р. № 55-VIII, з метою сприяння розвитку інтересів учнів до української культури, вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління шляхом вивчення традицій та звичаїв українського народу, історії рідного краю, формуванню гармонійно розвиненої особистості, розкриття творчого потенціалу талановитих учнів.

Відповідно до Положення про гру до 29 жовтня 2021 року заявку на участь у грі «Ми роду козацького діти» та відповідні матеріли слід надати до КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Міська військово-спортивна гра «Ми роду козацького діти» проводиться Департаментом освіти та науки Одеської міської ради спільно з КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

***

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 05.10.2021 № 227 “Про проведення міської військово-спортивної гри «Ми роду козацького діти».

Share this post