ArBook – інтерактивний помічник для вчителів та учнів

Щодо інформаційно-комунікаційних технологій

У рамках роботи Школи резерву керівних кадрів пройшов онлайн-захід “Використання в освіті експериментів у доповненій реальності”. До заходу долучились представники усіх закладів загальної середньої освіти міста, це більше 120 педагогічних працівників.
Компанія з розробки мобільних додатків з технологією VR/AR “FLEX REALITY” презентувала освітній застосунок ArBook з набором лабораторних експериментів у доповненій реальності, що  допоможе вчителю, використовуючи сучасні технології, зробити навчання більш цікавим. Застосунок рекомендований Міністерством освіти і науки України.  
За допомогою цього додатку будь-який смартфон може стати 3D-лабораторією та продемонструвати учням складні експерименти в доповненій реальності на будь-якій рівній поверхні, зокрема на столі. 
Перелік тем й експериментів відповідає шкільній програмі Міністерства освіти і науки України.
За допомогою смартфона або планшета кожний учень може відчути себе науковцем і, незважаючи на зовнішні обставини, навчатись без обмежень.  Застосунок надає зокрема такі можливості, як лабораторний клас online, відсутність небезпечних речовин та старого обладнання, дистанційне навчання тощо. Додаток має простий інтерфейс, зрозумілий як наймолодшим, так і найстаршим.
Наразі у додатку доступий матеріал з фізики, у розробці – матеріал з біології. Заплановано поповнення матеріалів з хімії, математики, астрономії, географії. Наприкінці заходу учасники презентації поставили питання щодо практичного використання застосунку на різних операційних системах, перпективи розробки матеріалів з інших предметів.
Для ознайомлення з презентацією перейдіть за посиланням https://docs.google.com/presentation/d/1smyg_pvFb1aWQUlv2CRnd_AXRNAsW-np/edit?usp=sharing&ouid=104369808018160219760&rtpof=true&sd=true

 
Завантажити застосунок можна через App Store та Google Play. 
Форма зворотнього зв’язку з розробниками  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNucJ1IRfQjR3YLRulomEmKGNLK8ilakZQOg-EsoiAk8BLuw/viewform
********************************************
Ознайомитись з Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі Діяльність/Кадри” за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/shkola-rezervu-kerivnykh-kadriv-2022/
*******************************************
Корисні посилання

Share this post